Parada Talentów uczniów szkół wieliszewskich
Parada Talentów uczniów szkół wieliszewskich
Urząd Gminy Wieliszew
Urząd Gminy Wieliszew
Zielona Szkoła - wizyta uczniów szkół wieliszewskich w Gdańsku
Zielona Szkoła - wizyta uczniów szkół wieliszewskich w Gdańsku

Jesteś tutaj:

Ruszają zapisy na półkolonie letnie’2019

Data: 25.04.2019 r., godz. 22.30    2588
Tradycyjnie w czasie wakacji Gmina Wieliszew planuje zorganizować półkolonie dla dzieci w wieku 7 - 13 lat.
Tym razem półkolonie będą trwały przez 4 tygodnie w 5-dniowych turnusach, w czterech lokalizacjach - Szkole Podstawowej w Skrzeszewie (25 miejsc), w Szkole Podstawowej nr 2 w Wieliszewie (dawnym Gminnym Gimnazjum w Wieliszewie - 25 miejsc w każdym turnusie), Szkole Podstawowej w Olszewnicy Starej (warunek: minimum 20 chętnych) oraz w Zespole Szkół w Komornicy (25 miejsc z możliwością noclegu w internacie szkolnym). Zajęcia będą odbywać się w godzinach 7-17. Organizatorzy zapewniają częściowe wyżywienie (drugie śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek, w przypadku Komornicy i nocujących – wyżywienie pełne) oraz ubezpieczenie NNW. Przewidujemy zajęcia sportowe, muzyczne, świetlicowe oraz dwie wycieczki. W tej chwili trwa ustalanie szczegółowego programu półkolonii. Koszt jednego tygodnia (5 dni zajęć w jednej lokalizacji) to 250 zł. Honorujemy Kartę Dużej Rodziny - 30% zniżki.

Terminy i miejsce półkolonii:
  • 15-19.07 SP nr 2 Wieliszew
  • 22-26.07 SP nr 2 Wieliszew i SP Olszewnica - jeśli zbierze się grupa
  • 29.07-2.08 Komornica (z możliwością noclegu)
  • 5-9.08 SP Skrzeszew
Opłata za turnus 5- dniowy: 250 zł 

Warunkiem zakwalifikowania dziecka jest:
- zamieszkiwanie dziecka na terenie gminy Wieliszew,
- zgłoszenie mailowe uczestnika: dyrsapo@wieliszew.pl lub lkrupinski@wieliszew.pl i po potwierdzeniu przez pracownika CUW zapisania dziecka wpłata BEZZWROTNEJ ZALICZKI w kwocie 100 zł na konto Centrum Usług Wspólnych w Wieliszewie, nr rachunku: 23 1020 1026 0000 1602 0269 3331, tytuł przelewu: półkolonie, imię i nazwisko dziecka, lokalizacja, turnus np. półkolonie Jan Kowalski, Wieliszew, turnus II
- złożenie w Centrum Usług Wspólnych (budynek Gminnego Gimnazjum w Wieliszewie, ul. Kościelna 27) wypełnionej karty uczestnika wypoczynku – do pobrania w załączeniu,
- dopłata do pełnej kwoty. UWAGA! PŁATNOŚĆ TYLKO NA RACHUNEK BANKOWY CUW-u (podany wyżej).
Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych. 

Z uwagi na wycofywanie zgłoszeń w latach ubiegłych w ostatniej chwili, często w dniu rozpoczęcia półkolonii, zaliczka ma być zabezpieczeniem dla Organizatora z tytułu poniesionych kosztów (umowy kadry, zaliczki na bilety wstępu, które często trzeba opłacić podczas rezerwacji). Prosimy o przemyślane decyzje. Decyduje kolejność zgłoszeń!
W przypadku dużego zainteresowania istnieje możliwość tworzenia więcej niż jednej grupy w każdej lokalizacji. Szczegółowy plan wyjazdów i zajęć będzie znany pod koniec czerwca.
                                                                                                                                                                 CUW.JB